Technicko - obchodní manažer / manažerka

Popis

Kontakt

zasláním životopisu na e-mail (~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář) nebo telefonicky.

Požadavky

- technické vzdělání nebo zkušenost z oboru chlazení, klimatizace nebo alternativních zdrojů energie
- dobré komunikační a interpersonální schopnosti
- obchodní zkušenost z prodeje zařízení pro chlazení nebo TZB vítána.

Náplň práce:

- technická podpora a prodej chladících a klimatizačních zařízení a tepelných čerpadel české výrobní firmy
- hledání nových klientů a spolupráce s klienty v České republice nebo v zahraničí (dle jazykových schopností).

Nabízíme:

- partnerský bonusový systém bez omezení
- zaškolení a přímý

kontakt

s výrobním závodem v Rychnově nad Kněžnou
- možnost kariérního růstu v rozvíjející se společnosti
- možnost home office, individuální přístup.

Informace o pozici

Plat: od 35 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Veronika Šrámková