Technici měření a regulace pro TZB

Popis

Pracoviště: Benešov,

Náplň práce:

příprava a spoluúčast na projektové dokumentaci MaR, po zapracování samostatná tvorba dokumentace, výběrová řízení na dodavatele prací a služeb (poptávky, nabídky, jejich vyhodnocení a objednávky), koordinace a organizace prací (externích i interních) na staveništi, účast na kontrolních dnech, kontrola kvality a průběhu prací, vedení stavebního deníku, aktivní spoluúčast na zprovozňování systémů MaR, další administrativní a technická činnost, úzká spolupráce s vedoucím oddělení MaR

Požadujeme:

SOU/SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru řídící systémy a automatizace včetně elektro pro TZB, způsobilost dle vyhlášky č. 50/78, paragraf 7-8 výhodou, orientaci v technické dokumentaci včetně výkresové dokumentace, schopnost technického vedení a organizace zakázky, časovou flexibilitu, znalost anglického nebo německého jazyka výhodou, řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC (MS Outlook, MS Word, MS Excel, AutoCad výhodou)

Nabízíme:

motivující finanční ohodnocení, zázemí stabilní společnosti, spoluúčast na výstavbě strategických investičních projektů mezinárodní úrovně, široké spektrum firemních benefitů, služební vůz, pomoc při zajištění bydlení, možnost dalšího sebevzdělávání, absolventy rádi zaučíme
Po roce možnost prodloužení

První kontakt

e-mailem

Informace o pozici

Plat: od 45 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Jana Kněnická