Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Popis

Požadavky

(Site Reliability Engineer):
- ukončené bakalářské vzdělání v oboru informačních technologií (či podobné)
- požadována pokročilá úroveň anglického jazyka slovem i písmem
- zkušenosti se správou operačního systému Linux, Bash skriptování, protokoly klient-server atd.
- zkušenosti s některým z nástrojů CI/CD, jako je například Jenkins, Bamboo nebo TeamCity
- základní zkušenosti s kódováním v některém jazyce pro objektově orientované programování

Výhodou jsou:
- zkušenosti s řízením úloh v platformách AWS EC2, Microsoft Azure, Google Cloud Platform nebo OpenStack
- zkušenosti s řízením úloh v platformách Docker, Kubernetes anebo Serverless (AWS Lambda)
- zkušenosti s minimálně jedním nástrojem pro orchestraci/nasazování, jako je například CloudFormation, Terraform, Ansible, Chef
- zkušenosti s monitorováním a upozorňováním pomocí technologií, jako jsou Prometheus, Sensu, Nagios, Kafka, Wavefront, BigPanda, DataDog, PagerDuty
- dobrá znalost programovacích jazyků Python, Java nebo Kotlin

Workday je jednou z nejrychleji rostoucích společností v oboru podnikových služeb SaaS určených pro řízení financí, HR a plánování, která se rozrostla ze startupu do společnosti s 12 000 zaměstnanci, ročním obratem 3,10 miliardy dolarů a uživatelskou základnou čítající více než 45 milionů pracovníků.
Klíčem k tomuto úžasnému vzestupu je naše zaměření na firemní kulturu a to, že naše lidi stavíme do středu všeho, co děláme. To znamená, že budujeme pracoviště, kde se lidé cítí docenění, inspirovaní, kde se jim naslouchá a kde cítí, že tam patří. Tato firemní kultura a naše neustálá snaha tvořit s ohledem na budoucnost nám umožňují pokračovat v růstu globálně i v měřítku českého trhu.
Náš český tým pracuje s vysoce relevantní technologií (založenou na AI/ML/Analytics) s výkonným, rychle reagujícím uživatelským rozhraním pro vizualizaci dat, která revolučním způsobem promění Business Intelligence a analytické nástroje. Z pražské pobočky v komplexu Churchill Square společnost Workday nadále utváří budoucnost BI a ML pro více než 7 900 zákazníků, mezi něž patří společnosti Amazon, Airbnb, Atlassian, Adobe, Airbus - a to jsme teprve na začátku abecedy!
Užijte si špičkové výhody a stabilitu rostoucí globální společnosti spolu s agilní firemní kulturou místní pobočky a spolupráci s jedněmi z nejinteligentnějších lidí v oboru, kteří razí cestu technologiím, které stojí za našimi budoucími analytickými platformami.
Právě teď máte šanci stát se základem našich budoucích týmů a součástí příběhu Workday Analytics.

Produkt a tým:
- proprietární software Storyteller společnosti Stories je základem platformy Augmented Analytics v produktové sadě Workday,
- platforma poskytuje automatizovanou analýzu lidských zdrojů, financí a libovolných dalších strukturovaných dat podnikovým uživatelům bez nutnosti lidské analýzy,
- automatizované analýzy jsou prezentovány uživatelům v rámci jednoduchých a snadno srozumitelných příběhů,
- můžete se těšit na návrat do našich nových, pěkných kanceláří v komplexu Churchill v centru Prahy,
- úzce spolupracujeme s týmem Workday Analytics v Silicon Valley,
- rádi se společně bavíme, ať už nad deskovými hrami nebo při společném plavání v ledové vodě.

Co vás čeká

- bližší seznámení s principy, návrhy a koncepty předního softwaru na poli Augmented Analytics,
- příležitost podílet se na rychlém nasazování platformy Augmented Analytics u zákazníků společnosti Workday

Informace o pozici

Plat: od 60 000 Kč/měs.

Vzdělání Bakalářské