Svářeč-státní svářecí zkouška

Popis

Místo výkonu práce: stavby na území ČR (po - pá).

Náplň práce:

provádění svářečských prací (konstrukční sváry), pomocné práce v rámci činností celé čet, montáž a manipulace s železobetonovými prvky za pomoci jeřábu, práce z vysokozdvižných plošin.

Požadujeme:

certifikát svářeče podle ISO 9606-1 (elektroda obalovaná), základní svářečský kurz (po zaškolení zajistíme certifikát svářeče podle ISO 9606-1), vazačský a plošinářský průkaz (není podmínkou, zajistíme), praxi v oboru, řidičský průkaz skupiny B výhodou, odpovědnost a kladný přístup k práci.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: jistotu v perspektivní a stabilní firmě,

benefity

(jízdné, diety, 5 týdnů dovolené), odpovídající finanční ohodnocení

První kontakt

učiňte, prosím, na uvedeném telefonním čísle po - pá 7:00 - 15:30 hod. nebo na uvedené e-mailové adrese.

Informace o pozici

Plat: 220 – 250 Kč/hod.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Martin Pavlišta