Strojírenští kovodělníci

20 760 – 35 000 Kč/měs.

Místo výkonu práce: Hazlov 247, 351 32 Hazlov. Pracovní poměr na dobu určitou (2 roky) - poté možné prodloužení. Pracovní doba: Po-Pá (5:30-14:00 h, 14:00-22:30 h, 22:30-5:30 h).

Náplň práce:

samostatné odřezávání, ruční a stojanové broušení kovových odlitků, vizuální kontrola opracovaných dílů a vzhledová úprava odlitků.

Požadujeme:

předpokladem pro tuto práci je manuální zručnost, spolehlivost a dobrý zdravotní stav.

Nabízíme:

stravování ve firmě, možnost využití podnikové dopravy, servis pracovního oděvu.

Kontakt

pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem anebo osobně na adrese pracoviště (Po-Pá 8:00-14:00 h).

Informace o pozici

Plat: 20 760 – 35 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Personální oddělení