Stavbyvedoucí

Popis

Náplň práce:

- řízení a motivace našich zaměstnanců
- plánování stavební výroby
- řízení ekonomiky staveb
- koordinace prací na stavbě

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření (pozemní stavby)
- minimálně 3 roky zkušenost s vedením nebo organizováním prací na stavbě
- řidičský průkaz
- znalost čtení výkresové dokumentace a orientace ve stavebních technologiích
- plnění plánů, termínů dodávek a kontrola kvality

Věříme, že Vám udělá radost:
- příležitost být součástí rostoucí mladé firmy
- přátelský tým, který drží při sobě
- auto a firemní telefon k osobnímu použití
- každý den doma (pracujeme v blízkém okolí)
- odměny za termíny a plnění zisků na zakázkách

Nástup možný po dohodě kdykoliv. Při zájmu o tuto pozici, posílejte prosím své životopisy na e-mail: (~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář), do poznámky uveďte název pozice.

Informace o pozici

Plat: od 45 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Adéla Jordová