Specialisté logistiky

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: (~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář)
nebo volat v pracovní dny od 8:00 do 16:00hod. na tel. č.:(~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář)a domluvit pohovor.

Náplň práce:

o Zajištění činností spojených s koordinací toku materiálu a výrobků
o Zajišťovat objednávky a dodávky materiálu od dodavatele
o Zajišťovat a koordinovat dodávky zboží k zákazníkovi
o Reklamování dodaného materiálu dle interních předpisů
o Zajišťování inventury materiálů

Požadujeme:

o Minimálně SŠ vzdělání (maturita)
o Jazykové znalosti - angličtina - úroveň B2 denní mluvená komunikace (němčina výhodou)
o SAP LP1 znalosti, koordinace odstraňování obalových materiálů (dodavatel / zákazník), plánování výroby (krátkodobé, střednědobé), mezinárodní koordinace
o Znalost MS Office
o Řidičský průkaz B - možné pracovní cesty

Nabízíme

- 25 dní dovolené, motivační plat (13. a 14. plat), dotované stravování, čisté pracovní prostředí, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění

Informace o pozici

Plat: 35 – 50 000 Kč/měs.

Vzdělání Žádné

Kontaktní osoba: Šárka Mašková