SPECIALISTA / SPECIALISTKA VÝROBY

Popis

A16 z:3/11/2022 a:19/1/2023

Náplň práce:

- Řídí, kontroluje a optimalizuje výrobní procesy svěřené technologie
- Provádí analýzy výsledku svěřené technologie a navrhuje případná zlepšení

Zodpovídá za

plnění výrobních plánů a řeší případné problémy
- Provádí pravidelné kontroly technologie a zpracovává reporting
- Zajišťuje kompletní technologický servis
- Spolupracuje při zavádění nových projektů do sériové výroby
- Podpora a kooperace napříč odděleními.

Očekáváme

- SŠ nebo VŠ technického zaměření
- Zkušenosti z výrobního prostředí (automotive) alespoň 1 rok a více
- Anglický jazyk - úroveň B1
- Znalosti MS Office
- Základní znalosti nástrojů kvality, povědomí o IATF a VDA
Schopnost učit se novým věcem
Týmového ducha, proaktivní přístup k řešení úkolů a jejich efektivní zpracovávání.
Výhodou:
- Znalosti SAP a korejského automobilového prostředí.

Nabízíme:

- Nástupní bonus ve výši 10.000 Kč, stravenky 130 Kč, stabilizační bonus, roční bonusy vyplácené 1/2 léto, 1/2 zima, příspěvek na penzijní či životní pojištění, příspěvek na dopravu a na volnočasové aktivity, zdravotní volno - sick day, pitný režim na pracovišti, firemní akce, vánoční dárky a další.

Kontakt

emailem.

Informace o pozici

Plat: od 45 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Michaela Palicová