Specialista na controlling - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVĚK

Popis

Popis pracovní pozice:
  • Analýza výrobních a dalších nákladů
  • Zpracování kalkulací
  • Podílení se na přípravě plánů a forecastů
  • Podílení se na přípravě podkladů pro účetní závěrky, závěrkové operace v SAP a správě SAP
  • Reporting a související analýza
  • Příprava dalších podkladů pro účely ad hoc interních analýz, prezentací a dalších požadavků
  • Spolupráce s finanční účtárnou a dalšími odděleními společnosti

Požadujeme

Požadavky na kandidáta:
  • Vzdělání VŠ, ekonomický obor
  • Prokazatelná odborná praxe
  • Zkušenost z výrobní firmy - výhodou
  • Orientace v podnikové ekonomice a účetnictví
  • Analytické schopnosti, pečlivost, preciznost, spolehlivost
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Velmi dobrou znalost Excel
  • Znalost SAP výhodou
  • Angličtinu na komunikativní úrovni - B1

Nabízíme

Nabízíme:
  • Pružnou pracovní dobu
  • Fixní mzdu
  • Náborový bonus 20.000 Kč
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na penzijní připojištění po roce zaměstnání
  • Pravidelné věrnostní bonusy až 50.000 Kč
  • Bonus za doporučení nových zaměstnanců ve výši 10.000 Kč
  • Stravování ve firemní jídelně již od 20 Kč
  • Výhodné telefonní a datové tarify nejen pro Vás, ale i pro Vaši rodinu
  • Příležitosti k dalšímu rozvoji a vzdělávání

Informace o pozici

Plat: 42 – 48 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Anna Formánková