Sociální pracovník/ce v adiktologických službách

25 – 30 000 Kč/měs.

Popis

vhodné i pro absolventy!
Popis pracovní pozice:
- práce s uživateli drog, alkoholu a s patologickými hráči - a to přímo v zařízení i v jejich přirozeném prostředí
- navázání

kontakt

u s uživateli v

kontakt

ní místnosti centra Auritus
- práce s lidmi, kteří jsou jiní, než většina společnosti
- ochrana veřejnosti před šířením infekčních onemocnění
- výměna injekčních stříkaček
- poskytování sociální práce
- poskytování základního sociálního, zdravotního a adiktologického poradenství
- vhodné pro absolventy

Požadujeme:

- VŠ / VOŠ v oborech sociální práce, sociální pedagogika, sociální péče, speciální pedagogika
- dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování
- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, empatičnost a aktivní přístup
- odolnost vůči zátěži při vysokém pracovním zatížení
- ztotožnění se s cíli a posláním organizace, trestní a morální bezúhonnost

Nabízíme:

- práci na plný úvazek
- odpovídající finanční ohodnocení (25 000 - 30 000 Kč)
- pravidelné vzdělávání a osobnostní rozvoj
- profesní rozvoj
- pravidelnou supervizi
- flexibilní pracovní dobu
- 5 týdnů dovolené

Kontakt:

emailem.

Informace o pozici

Plat: 25 – 30 000 Kč/měs.

Vzdělání Vyšší odborné

Kontaktní osoba: Ivana Longinová