Sociální pracovník

22 – 28 000 Kč/měs.

Popis

Místo výkonu práce: Chrudimsko
NÁPLŇ PRÁCE:

kontakt

ní práce s rodinami a jednotlivci ohroženými sociálně nepříznivou situací (poskytování činností dle zákona č. 108/2006 Sb.), spolupráce s návaznými službami a institucemi, spolupráce s ostatními službami organizace, vedení dokumentace, účast na rozvojové supervizi
POŽADAVKY: ukončené studium VŠ či VOŠ humanitního zaměření - splňuje

požadavky

na odborné vzdělání dle zákona 108/2006 o sociálních službách - sociální pracovník, znalost standardů kvality sociálních služeb, trestní bezúhonnost, dobrý psychický a fyzický stav, dobrá znalost práce na PC, ochota učit se novým věcem a systematicky se vzdělávat, řidičský průkaz skupiny B, ochota učit se novým věcem a systematicky se vzdělávat, řidičský průkaz skupiny B

První kontakt

učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.
Uchazeč zašle elektronicky: strukturovaný životopis, motivační dopis, prohlášení o bezúhonnosti, souhlas s poskytnutím a zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení.

Kontakt

ní osoba: Sophia Dvořáková, tel.:***, e-mail: ***
Přihlášky zasílejte na mail: ***
Předmět zprávy: Výběrové řízení - terénní pracovník Chrudimsko
Termín uzávěrky 1. kola: průběžně do konce platnosti inzerátuVýběrové řízení je dvoukolové. Vybraní uchazeči, kteří splní kvalifikační kritéria, budou pozváni k osobnímu pohovoru.
K ústnímu pohovoru pozveme e-mailem nebo telefonicky pouze vybrané kandidáty.
Vyhrazujeme si právo nabídnout vybraným uchazečům dobrovolnou "ochutnávkovou" stáž.
Více informací o organizaci můžete nalézt na adrese www.sance.chrudim.cz

Informace o pozici

Plat: 22 – 28 000 Kč/měs.

Vzdělání Vyšší odborné

Kontaktní osoba: Sophia Dvořáková