SMT TECHNOLOG LINKY (M/Ž)

Popis

Náplň práce:

o kontrola správnosti a úplnosti dokumentace pro zajištění maximální efektivity výroby
o tvorba programů, korekce a nastavení dat pro:
o Titan - sítotisk
o RS-1 - osazovací automat
o AOI - optická kontrola
o VP510 - pájení v parách
o oživení a nastavení vyrobených elektronických desek
o analýza a odstranění výrobních závad

Vaší výhodou bude:
o předchozí praxe v oboru elektro
o zkušenosti s pájením
o ochota učit se novým věcem

Co byste měl mít:
o SŠ elektro-technické - vhodné pro absolventy
o znalost elektro-technických součástek
o čtení technické dokumentace
o uživatelská znalost PC
o angličtinu - minimálně pasivní, čtení technické dokumentace
o zručnost a dobrý zrak - schopnost pracovat s drobnými součástkami
o spolehlivost, pečlivost, trpělivost, samostatnost, odpovědnost

Nabízíme:

5 týdnů dovolené, sickdays, možnost ubytování, stravenkový paušál, odměny aj.

První kontakt:

pí. Lucie Krejčí tel.(~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář)(mezi 7:30 - 16:30 hod.) nebo email: (~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář)

Informace o pozici

Plat: 26 – 33 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Lucie Krejčí