SKLADNÍK/SKLADNICE BOURÁRNY A PŘÍJMU MASA

Popis

A11 z:11/1/2023 a:17/3/2023
POŽADUJEME:
- základní znalost práce na PC
- manuální zručnost, samostatnost a zodpovědnost
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti (ochotu pracovat v chladném prostředí, fyzickou zdatnost).
NÁPLŇ PRÁCE:
- příjem surovin od dodavatele, rozdělení surovin na střediska, evidence surovin v interním systému, vystavování průvodek na přepravní obaly.
NABÍZÍME:
- pracovní dny neděle až čtvrtek 4:00 do 12:30 hod.
- pracovní poměr na dobu určitou 1-roku, poté s možností prodloužení
- zázemí v české rozvíjející společností s dlouholetou tradicí, perspektivu dlouhodobého zaměstnání, zaškolení na pozici
- náborový bonus ve výši 10.000 Kč, docházkový bonus 3.000 Kč/kvartálně, výkonnostní odměny, obědy za 30 Kč, zaměstnaneckou slevu na sortiment produktů, odměny za pracovní i životní jubilea.

KONTAKT

telefonicky, emailem.

Informace o pozici

Plat: 25 – 33 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Radka Mičanová