Skladník - Česká Třebová

Popis

NÁPLŇ PRÁCE:
- příjem a expedice výrobků a materiálu, práce se čtečkou čárových kódů
- práce v jednosměnném provozu po-pá, pouze ranní od 6:00 do 14:30 hod.
- obsluha paletového vozíku, VZV, Retrak
POŽADUJEME:
- vyučení
- nutný ŘP skupiny B
- spolehlivost, zodpovědnost, fyzickou zdatnost
- praxe na VZV a práce ve skladu výhodou
NABÍZÍME:
- nástupní plat 125 Kč/hod.
- osobní příplatek až do výše 2400 Kč
- roční věrnostní odměny až do výše 10000 Kč dle délky pracovního poměru
- průměrný nástupní plat ve výši 24 100 Kč/měsíc, po zapracování navýšení mzdy
- možnost práce ve stabilní společnosti v příjemném prostředí nového závodu
- dovolenou navíc
- příspěvek na stravu ve výši 110 Kč za směnu v jednosměnném provozu (příspěvek zaměstnance 2 Kč)
- Benefit Card Edenred
- MULTI 1800 Kč/kvartál (7200 Kč/rok)
- MEDICA 1000 Kč/rok
- odborné vzdělávání

KONTAKT:

e-mailem

Informace o pozici

Plat: od 24 100 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)