Setter

Popis

Upřesňující informace:

Náplň práce:

o Zajišťuje optimální provoz strojů a průběžné seřizování strojů.
o

Zodpovídá za

provozní údržbu strojů, nářadí a přípravků.
o Vede dokumentaci o údržbě a funkci strojů a zařízení.
o Informuje o potřebě náhradních dílů aodepisuje náhradní díly.
o Plní úkoly dle "Plánu preventivní údržby stroje", plánů čištění stroje.
o Dodržuje technologickou kázeň při výrobě, při ukládání dílů do přepravních jednotek a při manipulaci s nimi.
o Vyplňuje záznamy do formuláře "Popis oprav stroje".
o Informuje nadřízeného v případě poruch výrobního zařízení a odchylek od výrobní dokumentace.
o

předání informací, pokud nářadím a měřidly nelze vyrobit nebo zkontrolovat dobrý kus (například u ověřovacích sérií). Projedná nápravu s příslušnými útvary společnosti.
o Provádí Vynucenou a Roční preventivní údržbu, včetně záznamu do SAP.
o Uvolňuje strojní zařízení po zásahu.

Požadavky

o Absolvent s min. SOŠ s technickým zaměřením, alternativně min. 3 roky praxe v technickém prostředí
o ČJ B2
o MS Office - základní znalost
o Znalost mechanických principů, výhodou znalost pneumatických a hydraulických systémů

Zaměstnanecké výhody:
o bonus až 18 000 Kč/rok
o dotované závodní stravování (až 55% z ceny jídla)
o příspěvek na penzijní připojištění 700 Kč/měsíčně, po zkušebnídobě
o dovolená nad rámec zákonem stanoveného rozsahu
o***dotovaná svozová firemní doprava

Informace o pozici

Plat: 30 – 40 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Jakub Fiala