Servisní technik

Popis

1.

kontakt

e-mailem. V případě zájmu o tuto pozici zašlete Váš životopis na: ***

Česká, dynamicky se rozvíjející firma ENVIRMINE-ENERGO a.s., která nabízí svým zákazníkům dodávky technologických celků v oblasti dopravy, skladování a zpracování sypkých hmot, hledá pro své pracoviště v Ostravě zkušeného a schopného kandidáta/ku na pozici SERVISNÍ TECHNIK/ČKA.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- provádění servisních činností, údržby a oprav technologických zařízení ve strojírenství
- zajišťování náhradních dílů
- spolupráce při realizacích projektů

POŽADUJEME:
- SOU/SOŠ technického zaměření (elektrotechnika), zámečnictví
- zkušenost se servisem zařízení
- manuální zručnost
- časová flexibilita
- schopnost samostatně vést menší projekty
- samostatnost, spolehlivost, ochota cestovat
- práce s PC, Microsoft Office
- zkoušky - §50 výhodou, svářecí průkaz
- řidičský průkaz skupiny B
- angličtina - aktivně, výhodou

NABÍZÍME:
- zázemí prosperující stabilní společnosti, působící na trhu již 30 let
- samostatná, různorodá práce
- motivující finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice a nabízeným zkušenostem
- příjemné pracovní prostředí

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Informace o pozici

Plat: od 33 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Zuzana Prausová