Servisní a instalační technici v telekomunikacích

23 – 25 000 Kč/měs.

Popis

Pozice: servisní a instalační technici v telekomunikacích

Požadavky

: řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce

- řešení servisních požadavků zákazníků v příslušné lokalitě
- instalace a servis zařízení u zákazníků
- příprava materiálu pro instalace u zákazníků
- demontáž zařízení po ukončení/zrušení smlouvy
- další činnosti dle pokynů vedoucího pracovníka, týkající se chodu a provozu společnosti
- správa skladového hospodářství
- správa svěřeného majetku společnosti
- údržba a servis instalované sítě
- instalace a servis kabeláží u koncových zákazníků v domácnostech
- instalace a servis koncových zařízení pro internet a IPTV u zákazníků v domácnostech
Zaměstnanecké výhody: stravenky, náhradní volno, finační bonusy, telefon, vozidlo, internet a TV

Informace o pozici

Plat: 23 – 25 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)