Popis

Místo výkonu práce: Vysočany 54,***Bor u Tachova
NÁPLŇ PRÁCE:
- seřizování výrobních zařízení dle výkresové dokumentace,
- průběžná kontrola výrobků a případná úprava nastavení stroje,
- zaučování kovodělníků do obsluhy strojů vč. pravidel bezpečnosti práce,
- zodpovědnost za kvalitu vyrobených produktů,
- na některých odděleních také: zajišťování potřebného materiálu pro výrobu + dodržování plánu výroby dle stanovených priorit
POŽADAVKY:
- Ukončené středoškolské vzdělání (výuční list/maturita)
- Ideálně technické vzdělání (mechanik)
- Manuální zručnost, částečná práce na PC
- Základní matematické znalosti
- Čtení výkresové dokumentace
- Zacházení s měřidly
- Schopnost týmové práce a aktivní komunikace
- Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, proaktivní přístup
- Zájem a ochotu se dále vzdělávat a učit se nové věci
NABÍZÍME:
- uplatnění v dceřiné společnosti rodinného podniku SCHERDEL, který působí na trhu více než 125 let
- možnost profesního růstu
- závodní stravování
- příspěvek na dopravu
- vánoční a věrnostní prémie
- po 1 roce možnost smlouvy na dobu neurčitou

Informace o pozici

Plat: od 30 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Jaroslava Melgerová