Seřizovač plastikářských strojů

Popis

Upřesňující údaje:
Místo výkonu práce:
Brandýs nad Labem, Zápy

Pracovní náplň:
Zodpovědnost za údržbu vstřikolisu, udržování v bezporuchovém stavu - pravidelné seřizování a kontrola
Výměna forem
Zodpovědnost za provádění předepsaných ošetření
Účast na předávání směn

Požadavky

Vzdělání v oboro strojní nebo elektro, minimálně výuční list
Ochota pracovat ve směnném režimu

Zaměstnanecké výhody:
půlroční bonus za docházku, příspěvek na závodní stravování formou stravenkového paušálu, odměna za loajalitu již po 3 letech pracovního poměru, zvýhodněná cena firemní dopravy, 5 týdnů dovolené, balíček Benefit Plus, multisport karta

Informace o pozici

Plat: od 34 850 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Barbora Deverová