SEŘIZOVAČ - OBSLUHA CNC

Popis

Požadavky

: výuční list ve strojírenském oboru výhodou, samostatnost, pečlivost, ochota pracovat v třísměnném provozu.

Náplň práce:

průběžné měření a kontrola vyráběných dílců.

Nabízíme:

práci ve stabilní české rodinné společnosti, příjemný kolektiv, zaškolení při nástupu zkušeným kolegou.
Mzda: 170 Kč / hod., měsíční odměna až 3 000 Kč, další odměny dle plnění norem (pro zkušeného seřizovače 200 Kč/hod. , odměna až 5 000 Kč).
Zaměstnanecké výhody: dotované závodní stravování, firemní oděvy, mnoho nabízených benefitů jako je sick day, odměna za věrnost či životní jubileum, jazykové kurzy, školení a vzdělávání, placená volna pro nenadálé příležitosti.
V případě zájmu

kontakt

ujte zaměstnavatele telefonicky nebo e-mailem.

Informace o pozici

Plat: 32 – 38 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Renata Tomanová