Seřizovač CNC strojů

30 – 45 000 Kč/měs.

Popis

Náplň práce:

seřizování a programování CNC stroje, měření na jednotlivých pracovištích, dodržování technologie kvality, kontrola, zda souhlasí dokumentace s materiálnem a obrobenýnmi kusy.

Požadujeme:

ukončené středoškolské vzdělání nebo vyučení v technickém oboru, praxe v obrábění, zodpovědnost a důslednost, práce v třísměnném provozu.

Nabízíme:

25 dnů dovolené, 13. a 14. mzda, příspěvek na závodní stravování, nástup do pracovního poměru ihned nebo dle dohody.

Kontakt

na emailu: (~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář), (~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář) nebo na telefonu:(~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář),(~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář)v čase 7:00 - 15:30 nebo osobně přímo ve firmě Detail s.r.o., Žižkova 771, 394 68 Žirovnice.

Informace o pozici

Plat: 30 – 45 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Eliška Coufalová