Seřizovač CNC strojů

160 – 165 Kč/hod.

Popis

Místo výkonu práce: Josefa Daňka č.p. 1956,***Třemošnice
Jsme společnost DAKO-CZ, a.s., součást silné a neustále rostoucí skupiny CZECHOSLOVAK GROUP, přední výrobce pneumatických, elektromechanických a hydraulických brzdových systémů pro kolejová vozidla s 200letou tradicí. Dodáváme brzdové systémy a komponenty po celém světě pro nákladní a osobní vozy, příměstské jednotky, lokomotivy, vozy metra i tramvaje. Disponujeme vlastním vývojem, moderní zkušební laboratoří a konstrukčním pracovištěm.
Připojte se k nám na pozici: Seřizovač CNC strojů - příspěvek na dopravu!

Co Vás čeká

? Pásovou výrobu u nás NEČEKEJTE! Náš strojový park je velmi rozmanitý. Pracujeme s CNC bruskami a CNC frézami. Můžete se u nás setkat s následujícími systémy - Heidenhain, Fanuc, Siemens, Okuma. Nejnovější posila v naší "CNC flotile" jsou stroje DMG MORI.
Jaké jsou naše

požadavky

? Vyučení ve strojírenském oboru výhodou; praxe v oboru vítána; znalost čtení z výkresové dokumentace; práce s PC - základní znalost, ochotu pracovat na 3 směny (víkendy jsou volné), přesnost a preciznost; spolehlivost a manuální zručnost.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Příspěvek na dojíždění (1 kč/km); 5 týdnů dovolené, závodní stravování, možnost pronájmu bytu; perspektivní a stabilní zaměstnání, možnost profesního a kariérového růstu; práce v otevřeném a přátelském pracovním prostředí; odpovídající finanční ohodnocení; ostatní zaměstnanecké výhody garantované v kolektivní smlouvě.

První kontakt

učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle.

Informace o pozici

Plat: 160 – 165 Kč/hod.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Jana Havránková