SEKRETÁŘ-KA, ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

KO: Ligocká Markéta Bc., tel.:*** - volejte Po - Pá 8:00 - 16:00 hod., e-mail: ***
Do týmu online psychologické poradny MOJRA.cz hledáme nového kolegu/kolegyni na administrativní pozici.

Požadujeme:

- Znalost polského jazyka na komunikační úrovni
- Znalost práce na PC
- Zodpovědnost, pečlivost
- Organizační a komunikační schopnosti
- Flexibilitu, samostatnost
Motivující finanční ohodnocení, prostor pro osobní i profesní růst, přátelskou atmosféru v dynamicky se rozvíjejícím kolektivu, práce možná i na zkrácený úvazek, možnost podílet se na rozvoji úspěšných projektů.

Náplň práce:

- Telefonická a online podpora klientů a psychologů
- Komunikace s klienty, administrativa, správa objednávek
- Spolupráce na kampaních
- Překlady do PL
- Monitoring trhu aj.

Informace o pozici

Plat: 18 – 26 000 Kč/měs.

Vzdělání Žádné

Kontaktní osoba: Markéta Ligocká