Samostatný účetní / samostatná účetní

Popis

Kontakt

zasláním strukturovaného životopisu na e-mail ***

Požadujeme

- spolehlivost a ochotu učit se novým postupům
- zájem o obor, vlastní iniciativu a chuť pracovat na sobě, schopnost týmové spolupráce
- praktickou znalost práce MS Office, zejména s MS Excel
- komunikační schopnosti.

Náplň práce:

- vedení účetnictví, zpracování DPH přiznání
- sestavení účetních závěrek
- komunikace s klienty, péče o vlastní přidělené portfolio klientů.

Nabízíme:

- nástupní plat 30-35. tis. Kč
- podporu ze strany účetních metodiků, auditorů a daňových poradců
- možnost profesního rozvoje, inspirativní a odborně zajímavou práci
- podporu dalšího vzdělávání a kariérního růstu atd.
- pružnou pracovní dobu.
Vhodné i pro absolventy.
Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Informace o pozici

Plat: 30 – 35 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Olga Pekárková