SAMOSTATNÝ/-Á PROGRAMÁTOR/-KA

od 35 000 Kč/měs.

Plný úvazek

Popis

Náplň práce:

programování samostatných softwarových celků na základě obchodní specifikace včetně
analýzy možných technických řešení a implementace kontroly kvality.

Požadavky

. znalost a prokazatelná praktická zkušenost prostředí .Net a programovacího jazyka c#
. znalost dalších technologií: SQL, HTML, Javascript
. anglický jazyk – minimálně porozumění psanému textu
. logické uvažování, analytické myšlení
Zaměstnanecké výhody:Týden dovolené navíc, stravovací kupony
HLÁSIT SE: Bartoš Petr Ing., tel.:(~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář)volat pouze v pracovní dny od 10:00 do 11:00 hod., e-mail: (~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář) - zaslat životopis, osobně po přechozí telefonické domluvě

Informace o pozici

Plat:

Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, Školení, Firemní akce

Zařazeno: IS/IT Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí, Technik

Typ pracovního poměru: Plný úvazek

Aktualizováno: 28. září 2022

Zadavatel: Zaměstnavatel