Samostatní mzdoví účetní

od 30 000 Kč/měs.

Popis

Náplň práce:

kompletní zpracování mzdové agendy všech zaměstnanců (včetně dávek nemocenského pojištění, srážek odvodů atd.), komunikace s úřady, HR administrativa (smlouvy, dohody, dodatky), ostatní administrativa.

Požadujeme:

minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, orientaci ve mzdovém účetnictví, praxi ve mzdovém účetnictví, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, Znalost MS Office (především Excel).

Nabízíme:

smlouvu na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, nástupní plat 30.000 Kč, příjemné a přátelské pracovní prostředí se zázemím silné společnosti, rozmanitost, široký záběr ve mzdovém účetnictví a souvisejících HR zásadách, práci na plný úvazek.
Zaměstnanecké

benefity

: závodní stravování, mobilní telefon, jazykové kurzy a jiné.
Pracoviště Roztoky - Křivoklát. Nástup možný ihned nebo dohodou.
Způsob 1.

kontakt

u se zaměstnavatelem: své životopisy zasílejte na e-mail (~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář)

Informace o pozici

Plat: od 30 000 Kč/měs.

Vzdělání Žádné