ROZPOČTÁŘ / ROZPOČTÁŘKA

35 – 43 000 Kč/měs.

Popis

A16 z:21/10/2022 a:23/3/2023

Náplň práce:

- Sestavování rozpočtů
- Určení druhů materiálů z projektové dokumentace
- Zpracování výkazu výměr a výpočet množství materiálu
- Výpočet jednotkové ceny konstrukcí, výkonu a materiálu s použitím ceníku prací nebo kalkulací ceny podle vzorce nebo vlastní úvahou
- Určení, výpočet nákladů a výkonů vyplývajících ze specifických podmínek konkrétních projektů
- Kontrola správnosti zpracování rozpočtu.

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
- Čtení a orientace ve výkresové dokumentaci
- Schopnost stanovování priorit, analytické schopnosti
- Přesné a efektivní provádění zadaných úkolů.

Nabízíme:

- Měsíčně příspěvek na penzijní připojištění ve výši 500,- Kč
- Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem (100,-/den)
- Zvýhodněný mobilní tarif
- 5 týdnů dovolené
- Odborná školení.

Kontakt

emailem.

Informace o pozici

Plat: 35 – 43 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Tereza Strnadlová