Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Popis

Pracoviště: Brněnská 3883/48, 695 01 Hodonín.

Požadujeme:

ŘP sk. C+E .

Náplň práce:

řízení nákladního vozidla, přeprava zboží, vedení zboží, vedení záznamů a dokladů o provozu nákladního vozidla a o činnosti řidiče: ukládání a zajištění nákladu na vozidle, kontrola vykládky vozidla, předávání doprovodných dokumentů. Trasy ČR+EU.

Nabízíme:

jízdní výhody pro zaměstnance a rodinné příslušníky, příspěvek na penzijní připojištění, slevy na odběr veškerého zboží a PHM na našich čerpacích stanicích.

Kontakt

na tel.***Po-Pá od 9:00 do 14.00 hod, na mail: *** a osobně po tel. domluvě.

Informace o pozici

Plat: 25 560 – 43 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Jitka Barinková