Řidič/ka nákladního vozu

Popis

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
CO BUDETE DĚLAT?
- nakládka, vykládka, kontrola zboží
- potvrzování převzetí zboží, předávání přijatých dokumentů
- přeprava zboží, organizace a optimalizace jízdy
- zajištění funkčnosti, nepoškozenosti, údržby svěřených dopravních prostředků a jiných svěřených pomůcek
- používání manipulační techniky v rámci činností souvisejících s přesunem zboží či materiálu

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?
- řidičský průkaz sk. C, CE + platný profesní průkaz (nezbytná podmínka!)
- min. střední odborné (vyučen)
- spolehlivost, důslednost, pečlivost a odpovědný přístup
- platný průkaz VZV výhodou
- čistý trestní rejstřík

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?
- mzdové ohodnocení: fixní část + pohyblivá část závislá na výkonu
- možnost finančního růstu
- odměny za dlouhodobě dobré výsledky
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na obědy
- příspěvek na životní či penzijní pojištění
- obvyklá pracovní doba 6.00 - 14.30 hod

Pokud splňujete výše uvedené podmínky a máte zájem o námi nabízené pracovní místo, zašlete nám prosím svůj životopis na email uvedený v

kontakt

ech. Pokud máte jakékoli dotazy, zasílejte je taktéž na níže uvedený email.

Společnost si vyhrazuje právo nevybrat žádného kandidáta příp. výběrové řízení kdykoli zrušit.
Více informací naleznete na www stránkách: https://www.amma.cz/kariera

První kontakt

pouze emailem. Životopisy zasílejte na email ***

Informace o pozici

Plat: od 30 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Luboš Minář