Řidič - montér

35 – 60 000 Kč/měs.

Popis

Místo výkonu práce: Slatiňany

NÁPLŇ PRÁCE: budete odvážet naše výrobky - tj. různé modely zastřešení bazénů a teras k zákazníkům, kde provedete montáž výrobků a seznámíte zákazníky s obsluhou zastřešení; Vaše práce bude různorodá a pracovní turnusy krátké; budete jezdit s novými a kvalitními nákladními vozidly; budete ubytováni na hotelech, kde se po práci osprchujete a odpočinete si

POŽADAVKY: řidičské oprávnění skupiny C + E, profesní průkaz, psychotesty, kartu řidiče; manuální a řemeslnou zručnost; fyzickou zdatnost; zodpovědnost a spolehlivost

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: pravidelná mzda v rozmezí 35.000 - 60.000 Kč měsíčně brutto + cestovní náhrady v zákonné výši (v závislosti na počtu dní strávených v zahraničí se běžně pohybují mezi 10.000 - 15.000 Kč (po přepočtu na CZK); za určitých podmínek možnost rozšíření řidičského oprávnění; zajímavá a různorodá práce na hlavní pracovní poměr;

Představujeme jistotu,

poskytujeme

bezpečí a na zaměstnancích nám záleží.

První kontakt

učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním v době od 7h do 15h čísle nebo na e-mailové adrese.

Informace o pozici

Plat: 35 – 60 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Sylva Novotná