Průmyslový inženýr

Popis

První kontakt

e-mailem.

Náplň práce:

Plánovat, řídit a dohlížet na všechny prvky výroby
Maximalizovat produktivitu strojů a pracovníků
Dodržování specifikace produktu a opatření kontroly kvality
Školit, dohlížet a řídit pracovníky výrobní linky
Zvyšte rychlost a efektivitu procesů bez kompromisů v kvalitě
Vzdělávat zaměstnance o správných metodách obsluhy strojů a montážních standardech
Diagnostikovat původ poruch, včetně lidské chyby a řešit problémy
Pracovat v rámci stanovených rozpočtových plánů projektu
Komunikujte s klienty a prodejci, abyste získali potřebné materiály a/nebo vybavení

Požadavky

Angličtina (mluvená i psaná, B2)
plynně česky
Schopnost pracovat jako součást týmu
Proaktivní přístup
Dobrá znalost MS Office

Prosíme o životopis v anglickém a v českém jazyce a čistý trestní rejstřík.
Naše společnost se bude z důvodu růstu stěhovat do větších prostor do Crvčovic u Pohořelic za cca půl roku.

Zaměstnanecké výhody:
stravenkový paušál, multisport karta, 5 týdnů dovolené, firemní akce, zázemí mezinárodní firmy, roční bonus, pracovní doba 8:00 - 16:30

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Informace o pozici

Plat: 30 – 35 000 Kč/měs.

Vzdělání Magisterské