PROVOZNÍ restaurace a bistra

30 – 45 000 Kč/měs.

Popis

KO: Eva Paulová, tel.***, životopis zašlete na email ***
Hledáme spolehlivého, energického srdcaře, který bude zodpovědný za rozvoj, provoz a každodenní chod restaurace U Stříbrného jezera v Opavě. Stojíme o zapáleného profesionála s výbornými komunikačními a obchodními schopnostmi, s chutí inovovat a improvizovat.

Vybereme si sympatického a zodpovědného člověka s praxí, který umí jednat s hosty i s týmem a vysoká úroveň služeb a kvalita jsou pro něj životním stylem.

Očekáváme

trpělivého manažera s podnikatelským duchem, který umí přizpůsobovat každodenní cestu vysněnému cíli.

Požadujeme:

-prokazatelné zkušenosti na manažerské pozici v řízení restaurace
- časovou flexibilitu, obchodního ducha a proaktivní podnikatelský přístup
- iniciativu, motivaci a ochotu učit se novým věcem
- příjemné vystupování a výborné komunikační a manažerské dovednosti
- schopnost vlídného jednání s klienty, dovednost vytvářet a udržovat vztahy
- zodpovědnost, pečlivost, schopnost samostatného jednání i práce v týmu

Nabízíme:

- motivující finanční ohodnocení (fix + pohyblivé složky mzdy)
- bonusy ze zisku
- silné a stabilní zázemí funkční firmy
- velkou samostatnost výměnou za zodpovědnost
- dlouhodobou spolupráci a stabilitu
- rychlé rozhodování, férové vztahy a otevřenou komunikaci
- práci v krásném a klidném prostředí

Náplň práce:

- komplexní řízení správy a provozu svěřeného objektu
- zodpovědnost za rozvoj a celkový provoz, kvalitu služeb a hospodářský výsledek restaurace a bistra
- pozitivní reprezentace a rozvoj firemní kultury
- personální řízení: nábor, řízení, motivace, kontrola a hodnocení zaměstnanců
- zajištění optimalizace nákladů na provoz
- řízení technického rozvoje a každodenní údržby, oprav a revizí
- podílení se na manažerském řízení společnosti a jejich obchodních a marketingových aktivitách
Zaujala vás naše

nabídka

? Skvělé! Tešíme se na váš životopis, ideálně připojte i pár slov o vás a proč vás

nabídka

oslovila.

Informace o pozici

Plat: 30 – 45 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Eva Paulová