Provozní elektrikář - elektromechanik

Popis

Náplň práce:

Elektro údržba výrobních strojů a zařízení, mostových jeřábů. Běžná údržba v administrativních budovách.

Požadavky

a předpoklady: SOU/SŠ elektrotechnického směru. Výhodou zkouška z odborné způsobilosti k výkonu činností v elektrotechnice dle § 19 zákona č. 250/2021 Sb. (§ 6 vyhl. č.50/1978 Sb.) Práce na PC. Výhodou zkušenosti s údržbou. Ochota pracovat ve třísměnném provozu.

Nabízíme:

Práce na HPP. Stabilita a zázemí nadnárodního koncernu Goldbeck.

Zaměstnanecké výhody:
25 dní dovolené, dotované stravování, půlroční firemní bonus

V případě zájmu pište na níže uvedený email, volejte v čase 7-14:30 hod. nebo se dostavte osobně.

Informace o pozici

Plat: 28 500 – 34 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Simona Procházková