Projektoví manažeři elektro

Popis

Nástup možný dle domluvy

ND

Náplň práce:

koordinace a vedení zakázek v obl.elektro, přímá zodpovědnost za průběh zakázek a jejich ekonomický výsledek, jednání se zákazníky o konkrétních požadavcích souvisejících s průběhem zakázek, sledování tržních trendů, konkurence a vývoje nových produktů v elektroinstalacích, úzká kooperace s obchodním odd.společnosti, vytváření projektových nabídek, navrhování, zavádění a hodnocení nových technických řešení

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro, zkušenosti v oboru min. 3roky, proaktivní přístup, vysoké prac.nasazení a odolnost vůči stresu, výborné komunikační dovednosti, analytické myšlení a systémový přístup k řešeným problémům, schopnost vést a motivovat lidi, ŘP sk. B

Zaměstnanecké výhody: možnost profesního rozvoje a růstu, zaměstnanecké

benefity

- stravenky, zvýhodněné internetové a tel.tarify, motivující finanční ohodnocení, 13. plat, sick day

Informace o pozici

Plat: 35 – 45 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Petra Mihálová