Projektová/projektový účetní - úv. 0,5

Popis

Nástup možný IHNED nebo dle dohody.

První kontakt

možný POUZE mailem.

Společnost Podané ruce o. p. s.
Pomáháme lidem v obtížných situacích jejich života tvorbou preventivních, podpůrných a intervenčních služeb. Formou kvalitně poskytovaných služeb hledáme a vytváříme cesty k sociální, zdravotní i osobní stabilizaci klientů, s ohledem na dlouhodobě udržitelnou kvalitu jejich života a osobní spokojenost.
Společnost Podané ruce o.p.s., pracoviště v Olomouci, Dolní náměstí 201/1, vypisuje výběrové řízení na místo:

Projektová/projektový účetní - úvazek 0,5

Náplň práce:

- zpracování a zaúčtování pokladních dokladů, vedení pokladny
- zpracování a zaúčtování cestovních příkazů
- účtování mezd
- kontrola a příprava podkladů k realizovaným projektům
- vyúčtování projektových dotací
- projektová administrativa
- finanční management

Požadujeme:

- vzdělání SŠ ekonomického zaměření, případně rekvalifikační kurz účetnictví
- logické a analytické myšlení
- znalost práce na PC, důraz klademe na pokročilou znalost Excelu
- vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu
- kladný vztah k práci v sociální oblasti
- flexibilitu, zodpovědnost
- týmovou spolupráci a komunikační schopnosti
- schopnost se samostatně rozhodnout a převzít zodpovědnost za svá rozhodnutí
- trestní bezúhonnost

Výhody:
- vzdělání a zkušenosti v oblasti účetnictví a financování nevýdělečných organizací
- znalost ekonomického softwaru VEMA
- orientace v projektových systémech ISKP 14+/21+

Nabízíme:

- místo výkonu práce v centru Olomouce
- smlouvu na dobu určitou do 30. dubna 2024 s perspektivou doby neurčité
- flexibilní začátek a konec pracovní doby
- zodpovědnou a samostatnou práci
- zázemí zavedené organizace
- zaškolení
- finanční ohodnocení v rámci mzdových tabulek dle vzdělání a praxe od 10 600 Kč do 16 000 Kč při 0,5 úvazku. Po zkušební době osobní ohodnocení.
- týden dovolené navíc

Pokud Vás

nabídka

zaujala, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail: (~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář), a to do 26.11.2022.
Výběrové řízení bude probíhat na základě předchozí telefonické domluvy. Vybraní uchazeči budou zváni na tyto pohovory průběžně až do doby obsazení dané pozice, kdy bude toto výběrové řízení ukončeno.

Pokud Vás do 30.11.2022 neoslovíme, bohužel jste nepostoupil(a) do užšího výběrového kola.

Kontakt

ní osoba: Mgr. Hana Rumanová
Telefon:(~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář)

S osobními údaji uchazeče, poskytnutými společnosti na základě tohoto inzerátu, bude nakládáno v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, a v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tímto poskytnutím uchazeč zároveň dává svůj souhlas k tomu, aby společnost tyto osobní údaje zpracovávala výhradně k účelu, pro který byly poskytnuty, a po dobu nezbytnou k dosažení tohoto účelu.

Informace o pozici

Plat: 10 600 – 16 000 Kč/měs.

Vzdělání Žádné