Projektant/ka - TZB - vzduchotechnika, vytápění, chlazení apod.

22 – 40 000 Kč/měs.

PROJEKTANT/KA - TZB - VZDUCHOTECHNIKA, VYTÁPĚNÍ, CHLAZENÍ, APOD.
POŽADUJEME: středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru ve stavebním oboru/strojním oboru, vhodné i pro absolventy škol. Kandidát musí mít znalosti jako projektant ze vzduchotechniky nebo vytápění nebo chlazení nebo zdravotechniky, dobrou znalost práce na PC (Autocad, MS Office, Revit), řidičský průkaz skupiny B.
NÁPLŇ PRÁCE: projektování TZB (vzduchotechnika, vytápění, chlazení, zdravotechnika), po zapracování samostatný projektant, vypracování kompletní projektové dokumentace ve stupních ÚR, DSP, DPS, DSPS, komunikace s dodavateli, investory, zadavateli projektů, projektanty souvisejících profesí, zpracování předběžných cenových nabídek a projektových rozpočtů, prohlídky a zaměření místa stavby.
NABÍZÍME: 22-40 tisíc btto (bude záležet na vzdělání, zkušenostech a šíři znalostí a odborného záběru (odborné vzdělávání, zkoušky, oprávnění, jazyky…), 4 týdny dovolené, pracoviště Valašské Meziříčí, prémie za správně odvedené projekty, možnost firemního vozidla, stravenky.
PRVNÍ

KONTAKT:

telefonicky v době od 9:00-16:00 hodin na čísle***, e-mailem na *** nebo osobně na pracovišti - po domluvě.
ov. 17.05

Informace o pozici

Plat: 22 – 40 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Ondřej Hruška