Projektant

Popis

V případě zájmu o tuto pozici zašlete Váš životopis na: ***

Česká, dynamicky se rozvíjející firma ENVIRMINE-ENERGO a.s., která nabízí svým zákazníkům dodávky technologických celků v oblasti dopravy, skladování a zpracování sypkých hmot, hledá pro své pracoviště v Ostravě zkušeného a schopného kandidáta na pozici PROJEKTANT/KA.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- koncepční řešení a samostatné projektování strojních zařízení dle zadání
- tvorba průvodní a výkresové dokumentace
- zpracování projektové dokumentace ve 2D a 3D

POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ technického zaměření
- znalost práce se SW AutoCAD, Solidworks výhodou
- vysoké pracovní nasazení, preciznost, pečlivost, odpovědnost
- dobré komunikační dovednosti, schopnost pracovat samostatně i v týmu
- řidičský průkaz skupiny B
- angličtina - aktivně, výhodou

NABÍZÍME:
- zázemí prosperující stabilní společnosti, působící na trhu již 30 let
- prostor pro seberealizaci a získávání zkušeností
- příležitost pro cílevědomé a rychle se učící absolventy
- motivující finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice a nabízeným zkušenostem
- příjemné pracovní prostředí

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Informace o pozici

Plat: od 40 000 Kč/měs.

Vzdělání Žádné

Kontaktní osoba: Zuzana Prausová