Prodavač/ka - pokladní

Pro naši provozovnu PRIMA PEKÁRNA do menšího kolektivu přivítáme kolegyni/kolegu s příjemným vystupováním, manuální zručnosti, vysokým pracovním nasazením a úsměvem.

Náplň práce:

- příprava, vypékání a prodej pekárenských výrobků
- příprava obložených baget a polévek
- znalost práce na obchodních pokladnách a praxe s prodejem pečiva výhodou
- provozní doba pondělí - neděle
- práce převážně na odpoledních směnách o víkendu nebo v týdnu
- práce vhodná i pro studenty

Požadujeme:

- pracovní morálku
- komunikativnost a příjemné vystupování
- aktivní přístup k zákazníkům
- manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost, chuť pracovat, učit se novým věcem
- zdravotní průkaz pro práci s potravinami
- výborný zdravotní stav
- dlouhodobou spolupráci

Kontakt:

telefonicky, e-mailem. Dohodnutí osobního pohovoru telefonicky předem s vedoucí provozovny p. Pospíšilovou -(~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář).

Informace o pozici

Plat: od 125 Kč/hod.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)