PŘÍPRAVÁŘ/-KA STAVEB

30 – 40 000 Kč/měs.

POŽADUJEME:
-- SŠ/VŠ vzdělání ve stavebnictví (dopravní, inženýrské a pozemní stavby)
-- autorizace v oboru vítána (není podmínkou)
-- praxe v oboru vítána, není podmínkou
-- znalost práce na PC - MS Office (Word, Excel)
-- osobní přístup
-- časovou flexibilitu, loajalitu, rozhodnost
-- organizační schopnosti, komunikační schopnosti, spolehlivost
-- ŘP sk. B

Náplň práce:

-- příprava zakázky a komunikace se stavbyvedoucím
-- poptávky materiálů a služeb
-- vyhledávání vhodných subdodavatelů, dle požadavku stavby a harmonogramu stavby
-- tvorba obchodních smluv a objednávek
NABÍZÍME:
-- Dovolená 25 dní, zdravotní volno
-- odpovídající mzdové ohodnocení dle praxe a zkušeností
-- práci na zajímavých projektech
-- zajímavou a různorodou práci
-- příjemné kanceláře v sídle společnosti v Obrnicích- okr. Most, Ústecký kraj
-- možnost osobního i profesního růstu

HLÁSIT SE: Drožová Kateřina, tel.:(~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář)volat v době od 7.00 do 15.00 hod., e-mail: (~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář)

Informace o pozici

Plat: 30 – 40 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)