pracovník/pracovnice v živočišné výrobě

Popis

- telefonický

kontakt

7:00-15:00 hodin

náplň práce

- šrotování krmiva a slámy pro skot, příprava dalších krmiv, zastýlání; údržba, úklid a sanitace provozních prostorů; krmení a ošetřování jednotlivých kategorií skotu; výpomoc při dojení, asistence při zootechnických nebo veterinárních úkonech; obsluha strojů a zařízení používaných v chovu skotu, údržba a drobné opravy techniky

požadujeme

- fyzická zdatnost; zručnost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, schopnost spolupráce a normální mezilidské komunikace; ochota učit se novým věcem

Informace o pozici

Plat: 24 – 34 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Jiří Prášek