Pracovník/pracovnice v sociálních službách

Popis

Pracoviště Kvasice

Náplň práce:

Podpora při vytváření, prohlubování a upevňování základních hygienických a pracovních návyků při péči o klienty, poskytování péče o osoby

Požadujeme:

pozitivní přístup k lidem se zdravotním postižením, trpělivost, zodpovědnost.
- Výhodou: absolvování kurzu pro pracovníky v sociálních službách
- Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení

Nabízíme:

25 dnů řádná dovolená + 5 dnů dodatková dovolená, zákonné příplatky
- Zájemci o tuto pracovní pozici zašlou profesní životopis, přihlášku do výběrového řízení a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání na adresu Domov pro osoby se zdravotním postižením Kvasice, Cukrovar 304, 768 21 Kvasice nebo elektronicky na e-mailovou adresu ***

Informace o pozici

Plat: od 25 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Jana Rohanová