PRACOVNÍK/PRACOVNICE DOKONČOVACÍCH OPERACÍ

Popis

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.

Kontakt

ní osoba paní Redková, tel.***(volat mezi 8:00- 14:00 hod.), e-mail: *** Pracovní doba: třísměnný provoz, ranní 6:00-14:00 hod., odpolední 14:00-22:00 hod., noční 22:00-6:00 hod.

Pracovní náplň: provádění magnetických zkoušek kvality povrchu a povrchových vad (defektoskopie), kontrola a balení výkovků dle balících předpisů, drobné opravy výkovků broušením, obsluha tryskacích zařízení

Požadujeme:

základní orientaci v technické dokumentaci, manuální zručnost a fyzickou zdatnost, pečlivost, spolehlivost, ochotu pracovat ve vícesměnném provozu

Nabízíme:

hlavní pracovní poměr se zajímavým finančním ohodnocením včetně bonusů a příplatků, týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek v případ životního výročí, příspěvek při narození dítěte, na volnočasové aktivity dětí zaměstnanců, společenské a sportovní akce, firemní vzdělávání - možnost seberealizace a rozvoje, možnost parkování přímo u společnosti

Informace o pozici

Plat: od 29 500 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Marcela Redková