Pracovník/ice v obchodě - pokladní

Popis

Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné!

osobní

kontakt

po předešlé tel. domluvě -p.Nadymáček Petr, tel.:***

Náplň práce:

- se svými kolegy napečete pečivo
- nachystáte čerstvé ovoce a zeleninu
- doplníte zboží pro naše zákazníky
- budete obsluhovat na pokladně a často s nimi komunikovat

CO OD VÁS POTŘEBUJEME?
Velice důležité je vstřícné a příjemné chování, rychlé a správné reakce na potřeby zákazníků, spolehlivost a zodpovědnost. Navíc je dobré, pokud máte zkušenost z obchodu, nebo jste vyučeni v oboru, není to však podmínkou. Vše ostatní vás v rámci zaškolení naučíme.

Zaměstnanecké výhody:
- příplatek za práci v sobotu a neděli 20%
- vánoční poukázky ve výši 2.000,- Kč
- vzdělávací kurzy, školení
- kafeterie
- příspěvek na sport/kulturu/volný čas
- příspěvek na vzdělání

První kontakt

se zaměstnavatelem telefonicky - pracovní dny 8:00 - 16:00 hod.

Informace o pozici

Plat: od 23 650 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Petr Nadymáček