PRACOVNÍK/ICE NÁSTROJÁRNY

Popis

Požadavky

: důležitá pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, vyučenÍ ve strojírenském oboru nebo praxe, orientace v technické dokumentaci, zkušenost s prací na CNC a tvorbou základních programů pro tyto stroje (ideálně systém Heidenhain), manuální zručnost a pečlivost.

Náplň práce:

podílení se na výrobě, kontrola správné činnosti stroje, po čas výroby provádění vizuální kontroly výrobků; tvorba základních programů pro obrábění na CNC frézce, obsluha a seřizování CNC stroje- frézky.
Zaměstnanecké výhody: zajímavá práce na plný úvazek u stabilní české rostoucí společnosti, vzdělávání v oboru, závodní stravování, příspěvek na životní a penzijní pojištění, motivující finanční ohodnocení.
V případě zájmu

kontakt

ujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky.

Informace o pozici

Plat: od 30 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Marie Petráňová