Pracovník/ce v sociálních službách

Popis

Náplň práce:

Poskytování přímé podpory mužům a ženám od 18 let, kteří se ocitli v nepříznivé sociální situaci spojené se ztrátou bydlení. Zajištění nepřetržitého provozu Azylového domu a provozu Noclehárny. Přijímání zájemců do sociálních služeb, poskytování základního poradenství, administrativa.

Požadujeme:

- trestní bezúhonnost a zodpovědnost
- zdravotní způsobilost, očkování žloutenka typu B
- respektování křesťanských zásad Armády spásy
- schopnost pracovat v týmu, komunikativnost, empatii, samostatnost a odpovědnost,
- ochotu učit se, schopnost sebereflexe
- zralou a psychicky odolnou osobnost
- schopnost práce s jednotlivci i skupinou

Vítáme:
- praxi v sociální oblasti
- kurz pracovníka v sociálních službách

Nabízíme

smysluplnou a zajímavou práci v příjemném kolektivu a zázemí mezinárodní křesťanské organizace; podporu týmu; možnost supervize a dalšího vzdělání, možnost dlouhodobé spolupráce (možnost prodloužení na dobu neurčitou).
Pracovní doba: ranní 6:00-14:00, odpolední 14:00-22:00, noční 22:00-6:00.
Pokud Vás tato

nabídka

zaujala, odešlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis elektronicky na email: (~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář)
V případě dotazů můžete volat od pondělí do pátku 8-15 hod na telefonní číslo(~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář).

Informace o pozici

Plat: 11 900 – 13 900 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Tomáš Procházka