Pracovník v sociálních službách - Noclehárna

Popis

POPIS PRACOVNÍ POZICE
- práce na HPP v sociální službě Noclehárna Tábor
- práce s muži a ženami bez domova či ohroženými ztrátou bydlení
- směny denní (7 - 11 hod.) a noční (18:45 - 7:15 hod.), celoroční provoz
- samostatné zajišťování chodu služby
- spolupráce se sociálním pracovníkem
- základní administrativa, úklid
- dohled nad klienty

POŽADUJEME:
- Kurz pracovníka v sociálních službách či jiné vzdělání dle Zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb. (možno absolvovat do 18 měsíců od nástupu)
- osobnostní vyzrálost
- dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování
- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, empatičnost a aktivní přístup
- respekt a tolerance lidí na okraji společnosti
- ztotožnění se s cíli a posláním organizace
- trestní a morální bezúhonnost

Zaměstnanecké výhody:
příplatky za noční směny, svátky a práci o víkendu
- 25 dnů dovolené
- pravidelnou supervizi
- práci v zařízení s dvacetiletou historií

Kontakt:

emailem.

Informace o pozici

Plat: od 25 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Ivana Longinová