Pracovník v sociálních službách

19 090 – 27 570 Kč/měs.

Popis

První kontakt

emailem.

Popis pracovní pozice:
- péče o osoby s tělesným, mentálním nebo kombinovaným postižením a o osoby s poruchou autistického spektra v sociální službě domovy pro osoby se zdravotním postižením
- sledování potřeb uživatelů, pomáhání při nácviku jednoduchých denních činností a dopomoc při osobní hygieně a oblékání
- podpora samostatnosti a zájmů uživatelů, rozvíjení jejich schopností vytvářením aktivizačních činností a používáním kompenzačních pomůcek
- napomáhání při vytváření základních sociálních a společenských

kontakt

ů a uspokojování psychosociálních potřeb a fixace těchto získaných potřeb
- spolupráce při tvorbě plánu péče, denního programu uživatelů a vedení dokumentace o průběhu služby

Požadujeme:

- úplné střední vzdělání ukončené maturitou + osvědčení o absolvování kurzu pracovníka v sociálních službách, popř. úplné střední vzdělání s maturitou zaměřené na sociální oblast a práci
- praxe v sociálních službách je výhodou
- zkušenosti s realizací a organizováním volnočasových aktivit uživatelů formou tvořivých činností (dramatická, pohybová, výtvarná, hudební) výhodou
- aktivní a pozitivní přístup, kreativní myšlení
- trpělivost, schopnost komunikace s handicapovanými uživateli a jejich rodinami
- empatie a zodpovědnost

Zaměstnanecké výhody:
- zázemí stabilní organizace
- širokou podporu kulturních a sportovních aktivit - bazén, možnost čerpat podporu z fondu kulturních a sociálních potřeb (příspěvek na dovolenou, tábor pro dítě, kulturní a sportovní akce, knihy, dentální hygiena aj.)
- podporu dalšího vzdělávání a profesního seberozvoje hrazeného zaměstnavatelem
- 25 dnů dovolené + 5 dní dodatkové dovolené
- 3 sick days ročně
- odměny při významných pracovních a životních výročích
- obědy ve stravovacím zařízení organizace
- nástup možný ihned nebo dle dohody
- plný úvazek, nepřetržitý provoz
- zástup za dlouhodobou nemoc

Informace o pozici

Plat: 19 090 – 27 570 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Mgr. Lenka Havlátová