Pracovník / Pracovnice v administrativě se znalostí polštiny

25 – 35 000 Kč/měs.

Popis

1.

kontakt

e-mailem: ***
Umíte perfektně polsky nebo je polština Váš rodilý jazyk, ale bez problému se domluvíte i česky? Jste kreativní a rád komunikujete s lidmi? Dokážete pracovat samostatně a flexibilně? Chcete se podílet na rozvoji úspěšného produktu gonet.tv - sledování televize přes internet v Polsku? Pak hledáme právě Vás!

Jsme parta patnácti lidí sídlící v moderních kancelářích v Ostravě a hledáme schopného pracovníka, který nám pomůže rozvojem gonet.tv na území Polska. Gonet.TV je uspěšná služba sledování televize přes internet s množstvím unikátních funkcí. Gonet.TV vyvíjí kompletně naše společnost a

poskytujeme

ji v Česku, Slovensku, Chorvatsku a Polsku.

Pracovní náplň:
zajištění nezbytných kroků k budování značky Gonet.tv v Polsku
psaní PR článků a tiskových zpráv
komunikace se zákazníky
zastoupení společnosti při jednání s partnery a televizními stanicemi
aktivní podílení se na rozvoji marketingového plánu a budování značky
vymýšlení a realizace propagačních akcí
návrh obsahové stránky propagačních materiálů, www a dalších prodejních nástrojů
testování nových prodejních kanálů
plánování reklamních kampaní online tak offline

Požadujeme:

perfektní polštinu
češtinu nebo angličtinu abyste se domluvili
SŠ / VŠ vzdělání
chuť pracovat
samostatnost, schopnost flexibilně řešit úkoly
komunikativnost, reprezentativní vystupování

Benefity

: zajímavá práce, příjemný kolektiv, mobil, stravenky, notebook, možnost flexibilní pracovní doby

Informace o pozici

Plat: 25 – 35 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Lenka Kulová