PRACOVNÍCI VÝROBY - OBSLUHA VZV

Popis

z:25/2/2024 a:6/3/2024

Náplň práce:

- firma je zaměřena na výrobu zahradních substrátů
- odvážení palet od výrobní linky.

Požadujeme:

- zručnost, zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti (fyzickou zdatnost a dobrou kondici), pracovitost, spolehlivost, samostatnost
- praxi s obsluhou vysokozdvižného vozíku.
Výhodou:
- oprávnění obsluhy VZV.

Nabízíme:

- po zapracování možné navýšení mzdy
- příspěvek na penzijní pojištění, 5 týdnů dovolené, 3x zdravotní volno, po zapracování podíly na HV (13. plat), stravenkový paušál 116 Kč/den do mzdy navíc, zajištěné obědy, paušál na očistné do mzdy 1 200 Kč měsíčně, kolektivní akce.
Životopisy zasílejte na email ***

Informace o pozici

Plat: od 32 500 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Šárka Václavíková