Pracovníci v sociálních službách

Popis

Prvotní kontakt:

tel.:***v době Po-Pá 8,00-14,00 hod

Náplň práce:

Poskytování přímé obslužné péče seniorům, podpora soběstačnosti klientů, nácvik jednoduchých denních činností a poskytování pomoci při osobní hygieně, stravování a oblékání, manipulace s pomůckami a prádlem.

Požadavky

Kvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách (lze absolvovat i po nástupu do zaměstnání), komunikační dovednosti, empatie ve vztahu k seniorům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost.

Zaměstnanecké výhody:
Příspěvek FKSP, příspěvek na stravování, možnost osobního ohodnocení po zkušební době, mimořádné odměny.

Informace o pozici

Plat: 23 270 – 27 570 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Ivana Macounová